טלמיטינג – מוקד תיאום פגישות לעסקים

שירותי טלמיטינג לעסקים של קישורית - עוזרים לך לתאם פגישות

עוזרים לך לתאם יותר פגישות איכותיות

מוקד הטלמיטינג לעסקים של קישורית ממקסם את יום העבודה של אנשי המכירות שלך, וממלא את היומן שלהם בהרבה יותר פגישות עם לקוחות פוטנציאליים רציניים ורלוונטיים.

הנציגים המקצועיים שלנו יוצרים קשר עם לקוחות פוטנציאלים ומציעים להם שירותים או מוצרים באמצעות תסריט המכירה שאנחנו בונים איתך. במידה והלקוחות מעוניינים אנחנו מתאמים להם פגישה עם נציג החברה או סוכן מטעמך.

מוקד הטלמיטינג של קישורית תומך במערך המכירות של העסק, מאתר עבורו מאגרי לקוחות פוטנציאליים נוספים, חוסך לך זמן, עבודה וכסף על סינון הלקוחות המתאימים, ומזרים באופן שוטף פגישות לאנשי המכירות שבשטח.

 

הצטרפו אלינו

טלמיטינג לעסקים - יותר תוצאות בפחות הוצאות

שיחות ממוקדות, יעילות ואפקטיביות – עם תסריטי שיחה מקצועיים שנותנים לך יותר תוצאות בפחות הוצאות.

מינימום ביטולי פגישות – מנגנון התמרוץ הייחודי של נציגי המכירות שלנו יוצר אצלם מחויבות גבוה לתיאום של כמה שיותר פגישות שאכן יתממשו בפועל.

אחוזי סגירה גבוהים – עם נציגים אישיים מיומנים ומנוסים, שמתמחים ועוסקים אך ורק בטלמיטינג, מכירים את העסק שלך לעומק ועוברים הכשרות וסימולציות שוטפות.

שירותי טלמיטינג – איך זה עובד בשבילך?

לאחר הגדרת יעדי המוקד, אנחנו מפלחים עבורך את קהל היעד ובונים מאגר של לקוחות פוטנציאליים או מערך לאיסוף לידים מהקמפיינים הדיגיטליים של העסק.

אנו מגבשים תסריטי שיחה הנותנים מענה להתנגדויות ומדגישים את המסרים השיווקיים, ומכשירים נציגים אישיים ייעודיים קבועים שיעבדו עבורך.

כשהמוקד מתחיל לעבוד יומני הפגישות של צוותי השטח שלך מתמלאים, ואנחנו מעדכנים אותך באופן שוטף במדדי הפעילות ובתוצאות.

אחוזי הסגירה של מוקדי הטלמיטינג שלנו גבוהים כיון שאנחנו עובדים עם מאגרים מפולחים והנציגים שלנו מקצועיים ומיומנים.

מנהל המוקד שלך יעדכן אותך באופן שוטף, ברמה היומית, השבועית והחודשית. כמו כן תהיה לך גישה למאגר המידע בו השיחות מוקלטות ושמורות לצורך בקרה והפקת לקחים.

שירותי מוקד תיאום פגישות מיועדים למוצרים ושירותים שבשל מחירם הגבוה או ייחודיותם לא ניתן למכור אותם בשיחת טלפון ונדרשת פגישת מכירה פרונטלית או מקוונת. 

השירות גמיש לצרכי כל עסק בכל גודל ובאפשרותך להגדיר באיזה היקף ובאילו שעות ברצונך שהמוקד יעבוד.

אל תפספסו לקוחות

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם מיד. אנו זמינים 24/7

    אני מאשר קבלת הטבות ופרסומים שיווקים
    או חייגו אלינו 1-800-77-1818

    דילוג לתוכן