מוקדי מיקור פנים

שדרוג חווית לקוח, מענה מקצועי והתייעלות תפעולית

מיקור פנים של המוקדים הטלפוניים מאפשר לעסק שלך לחסוך בעלויות כוח האדם, לשדרג את חווית השירות של הלקוחות ולהגדיל את היקפי המכירות.

מערך מיקור הפנים (Insourcing) של קישורית מביא את המומחיות שלנו בניהול מוקדים טלפוניים אל תוך אתר החברה, בהתאם לתהליכים של העסק או הארגון, ועל גבי הטכנולוגיה הקיימת.

השירות כולל ניהול מקצועי של כל סוגי המוקדים הייעודיים ומתאים במיוחד לעסקים וארגונים שמנועים משפטית למסור נתונים לגוף חיצוני, ו/או שעבודת המוקד שלהם כרוכה בידע מורכב ומסובך.

לקחת את המוקד שלך לסטנדרט העולמי

ההון האנושי האיכותי של קישורית ומגוון תסריטי השיחה היעילים, נותנים לך שקט שהלקוחות שלך נהנים ממענה מהיר, אדיב ואפקטיבי, בסטנדרט עולמי.

הנציגים המסורים והמחויבים שלנו, כלי העבודה המתקדמים ושיטת התימרוץ הייחודית המבוססת על מטרות העסק, מבטיחים לך יעילות כלכלית מקסימלית וביצועי שיא מכל שעות עבודה.

מגיוס העובדים והכשרתם, דרך בקרת השיחות, ועד למיטוב תהליכים ועמידה ביעדים, ניסיוננו הניהולי רב השנים בניהול מוקדים מכל הסוגים, מעניק לך יתרונות רבים, לכל אורך הדרך.

 

התאמה אישית ויתרון תחרותי

פתרונות מיקור הפנים של קישורית מותאמים באופן ייעודי לצרכי כל לקוח ולסגירת מעגלי טיפול שלמים. תוך שמירה על מחוברות לתרבות הארגונית, לערכים ולתפיסת השירות של העסק.

הגמישות שלנו בניוד עובדים מיומנים, והיכולת ליישם פרויקטים בלוחות זמנים קצרים, מאפשרת לעסק שלך להגיב במהירות לשינויים, לנצל הזדמנויות ולהיערך לאתגרים.

 

הצטרפו אלינו

 ניתן לנהל במיקור פנים את כל סוגי המוקדים: מוקדי מכירות, שירות  לקוחות, שימור לקוחות, בק אופיס ומוקד דיגיטלי.

אנו דואגים עבורכם לכל הנדרש להפעלת המוקד – מגיוס העובדים, הכשרתם ושימורם, בניית תסריטי שיחה, פיקוח ובקרת שיחות, מעקב ביצועים וטיפול במערכות התשתית.

השירות גמיש בהיקפו ומתאים לעסקים בכל הגדלים לרבות עסקים קטנים בעלי מוקדים בהיקף של נציגים בודדים.

מיקור פנים של מוקדים טלפונים מתאים לעסקים וארגונים מעוניינים לשמור על קרבה פיסית של המוקד לאתר החברה.

אל תפספסו לקוחות

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם מיד. אנו זמינים 24/7

    אני מאשר קבלת הטבות ופרסומים שיווקים
    או חייגו אלינו 1-800-77-1818

    דילוג לתוכן