מדוע צריך מוקד טלמרקטינג?

 • פורסם ב :פברואר 17, 2022
 • זמן קריאה: 3 דק'

טלמרקטינג היא שיטת שיווק ישיר באמצעות הטלפון. השיטה פותחה בארה"ב והיא זוכה להצלחה כבירה בכל העולם. יש חברות המתמחות בהקמה בתפעול ובניהול מוקד טלמרקטינג לעסקים. השירות מותאם לצרכיו הייחודיים של הלקוח. באמצעות השיטה ניתן להגביר מכירות בעסק, לתאם פגישות לאנשי המכירות של הארגון, להעביר מסרים שיווקיים או פוליטיים, לבצע סקר שוק לפני הפצת מוצר או שירות חדש ועוד. כדי להתאים את השירות היעיל והאפקטיבי ביותר לעסק חשוב לפנות לחברה המתמחה בשירות מענה אנושי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים ובהפעלת מוקדי טלמרקטינג.

מהו מוקד טלמרקטינג?

עסקים זקוקים לפתרונות מתקדמים ויעילים כדי להגדיל מכירות ורווחים, לשפר ביצועים, לגייס לקוחות חדשים ולהעביר מסרים שיווקיים באופן ישיר ללקוחות פוטנציאליים. באמצעות הפעלת מוקד טלמרקטינג יכול העסק למתג את עצמו, ליצור בידול ממתחרים ולזכות ביתרונות רבים. כמו כן, ניתן לשפר את התוצאות העסקיות באמצעות מכירה ישירה ללקוחות. כדי להקים מוקד יעיל ואפקטיבי נדרש העסק להשקיע זמן ומשאבים עצומים, יש להשקיע בציוד יקר כגון: מחשבים, תוכנות, ציוד משרדי, מערכות טלפוניה ועוד.

כמו כן, יש לגייס כוח אדם מיומן, להכשיר צוות חדש למוקד, להביא מנהלים מקצועיים ולהקים מאגר נתונים עם לקוחות פוטנציאליים או לרכוש מאגר מחברות המתמחות בכך. ההשקעה העצומה הנדרשת להקמה ולתפעול המוקד מתאימה לעסקים עם מחזור מכירות גדול, ולפיכך עסקים רבים פונים לחברות מענה אנושי המתמחות בין השאר גם בשירותי שיווק ישיר ומכירות באמצעות הטלפון.

כיצד עובד מוקד טלמרקטינג בצורה היעילה ביותר לעסק שלך

הפעלת מוקד טלמרקטינג אינה דבר של מה בכך:

 • יש להשקיע בציוד ובגיוס כוח אדם מתאים
 • חשוב לאפיין את קהל המטרה ואת צרכי הלקוח
 • לרוב מפעילים את המוקד במיקור חוץ על ידי חברה מנוסה ואיכותית המתמחה בתחום

עם זאת, חברות גדולות עשויות להקים את המוקד בעצמן או בעזרת חברת מענה אנושי המתמחה בנושא. לפני הפעלת המוקד מגייסים נציגי שירות ומכשירים אותם. הצוות עובר הכשרות כדי ללמוד על העסק של הלקוח, מוצריו ושירותיו, בהמשך יוצרים תסריט שיחה ומתרגלים טיפול בהתנגדויות. צוות המוקד יוצר קשר טלפוני עם לקוחות פוטנציאליים של העסק מתוך רשימה מסודרת ממאגר מידע המסופק על ידי הלקוח או נרכש לטובת הקמפיין. לקוח של קישורית זוכה לשקיפות מלאה ומקבל דוחות מפורטים כדי לעקוב אחרי הצלחת הקמפיין השיווקי ובהתאם לפעילות המוגדרת מראש (בדק שוק, מכירות, טלמיטינג, העברת מסרים, טיוב נתונים, לקוח סמוי וכדומה). חשוב לדעת כי בכל מוקד יש מנהל מנוסה ומיומן שתפקידו לעקוב אחרי עבודת המוכרנים, לשפר את איכות השיחות והמוכרנים, לפקח על שיחות הטלפון ולמקסם את התוצאות עבור הלקוח העסקי.

מוקד טלמרקטינג- מעמידים לרשותך צוות מיומן ומנוסה

חברת קישורית שירותי קול סנטר בע"מ היא החברה המובילה בארץ בתחום המענה הטלפוני האנושי לעסקים, בפתרונות שיווק ישיר ובהקמה, ניהול ותפעול של מוקד טלמרקטינג. ניהול והפעלת מוקד טלמרקטינג במיקור חוץ על ידי קישורית נועד למקסם תוצאות עבורך. החברה מעמידה לרשותך צוות מיומן ומנוסה הכולל מנהלים מקצועיים בעלי ידע וניסיון עשיר בתחום, צוות מיומן לגיוס כוח אדם מכירתי ונציגי מכירה מיומנים ואדיבים בעלי אוריינטציה שיווקית גבוהה.

אל תפספסו לקוחות

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם מיד. אנו זמינים 24/7

  אני מאשר קבלת הטבות ופרסומים שיווקים
  או חייגו אלינו 1-800-77-1818

  דילוג לתוכן