מיקור חוץ מכירות

מענה מקצועי איכותי בסטנדרט השירות הגבוה ביותר

מערך מיקור החוץ של קישורית לניהול של כל סוגי המוקדים הייעודיים, חוסך לך עלוית, מבטיח לך שקט שלקוחותיך מקבלים מענה מקצועי וחווית לקוח מיטבית, ומאפשר לך להגדיל את היקף המכירות.

אנחנו מעמידים לרשותך נציגים קבועים ומיומנים, שלומדים להכיר את העסק, תפיסת השרות והלקוחות שלך, לצד מערך ניהול מנוסה וכלים טכנולוגיים מתקדמים, לבקרה על היקף הפעילות, ואופטימיזציה של המכירות.

מגיוס הנציגים, הכשרתם, ניהולם ושימורם, דרך רכישת התשתיות ועד להכנת תסריטי השיחה. ההון האנושי האיכותי של קישורית, והמומחיות רבת השנים שלנו בתחום המוקדים טלפוניים, מבטיחים לך ערך מוסף מירבי, לכל אורך הדרך.

מיקור חוץ בהתאמה אישית לגודל העסק

פתרונות מיקור החוץ של קישורית – מוקד מכירות במיקור חוץ או מוקד שירות, מותאמים באופן ייעודי לצרכי כל עסק, לרבות עסקים קטנים בעלי מוקדים בהיקף של 2 עד 30 נציגים.

הגמישות התפעולית שלנו והיכולת ליישם פרויקטים בלוחות זמנים קצרים, מקנות לעסק שלך יתרון תחרותי משמעותי, המאפשר לו להגיב במהירות לשינויים, למקסם הזדמנויות ולהיערך לאתגרים. אנחנו אוהבים להגיד "כן", תמיד שמחים לייעץ ומחויבים לשביעות רצונך המלאה.

 

הצטרפו אלינו

מיקור חוץ מכירות ומוקד שירות במיקור חוץ הם פתרונות לניהול של מוקדים טלפונים ייעודיים על ידי נציגים בעלי התמחות מקצועית המועסקים על ידי חברה חיצונית, ונותנים מענה שלם לכל מעגל הטיפול. 

מיקור חוץ של מוקדי השירות והמכירות הטלפונים חוסכים לעסקים עלויות הקמה וניהול, משפרים את נתוני המכירות ומעלים את הסטנדרט המקצועי של השירות הניתן ללקוחותיהם.

שירותי מיקור חוץ (אאוטסורסינג) של קישורית מתאימים לכל עסק המפעיל מוקד טלפוני למטרת מכירות, שירות לקוחות, קבלת הזמנות, תמיכה טכנית, תיאום פגישות, קביעת תורים ועוד.

מנהל המוקד שלך נמצא איתך בקשר שוטף, זמין עבורך לכל שאלה, ומעדכן אותך בנתונים ובמשובי הלקוחות, ברמה היומית, השבועית והחודשית.

אל תפספסו לקוחות

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם מיד. אנו זמינים 24/7

    אני מאשר קבלת הטבות ופרסומים שיווקים
    או חייגו אלינו 1-800-77-1818

    דילוג לתוכן