קישורית -מענה אנושי לעסקים 24/7- לוגו

מוקד הודעות לעסקים

כבעלי עסקים הנכם משקיעים רבות בפרסום העסק במגוון רחב של אפיקי שיווק. לקוחות חדשים וותיקים אשר פונים אליך, מצפים לקבל מענה מהיר, מקצועי וידידותי. בעוד ההשקעה הכספית והמשאבים בפרסום או יצירת מוניטין חיובי לעסק שנבנה בשנים, עסקים רבים נוטים לתת חשיבות מזערית לזמינות מענה טלפוני לפניות הנכנסות.

על מנת להימנע ממצב בו לקוח ממתין דקות רבות על הקו וגם לאפשר לעסק לקבל יותר פניות בזמן נתון יש באפשרותך לחבר את העסק שלך למוקד הודעות לעסקים של קישורית.

שירות מוקד הודעות לעסקים מאפשר לבעלי עסקים לא לפספס אף שיחה מלקוח ומאפשר לך כבעל עסק להיות בשליטה על השירות ולהעניק שירות יוצא מהכלל עבור לקוחותיך.

מוקד הודעות לעסקים

שירות הודעות מענה אנושי מבית קישורית המעניקה מגוון שירותי קול סנטר. קישורית הינה חברה המספקת מזה 18 שנה מענה אנושי לעסקים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

בקישורית כ-2500 בתי עסק מקושרים לשירות מענה עסקי אשר עונה לשיחות העסק במקצועיות תוך תודעת שירות.

שירות השארת הודעות במיקור חוץ מחברת קישורית מעניק יתרונות רבים עבור העסק שלך. לקוחות העסק מגיעים לנציגי השירות שלנו וזוכים למענה מקצועי ואדיב בהתאם לנהלים שנקבעו מראש על ידך ובהתאם לצרכי העסק שלך.

שירות הודעות טלפוני מבטיח מענה מושלם לצרכי הלקוח, מונע נטישת לקוחות ומסייע לבדל את העסק ממתחרים ולחזק את המותג שלך.

למה מוקד ההודעות לעסקים של קישורית?

  • בין 2500 לקוחות קישורית מנויות כ-200 מהחברות הגדולות והמובילות בשוק. כתוצאה מכך למערך קישורית נצבר עם השנים ידע וניסיון רב במענה לכל בית עסק.
  • בקישורית כ-200 נציגי שירות מיומנים במתן מענה לעסקים באופן מהיר, ייצוגי תוך הקפדה על נהלי שירות גבוהים.
  • כל לקוח המגיע למוקד שירות ההודעות המופעל על ידי נציגי השירות שלנו זוכה למענה מקצועי ואדיב. השירות פועל מסביב לשעון (24/7) לקוחות העסק זוכים למענה מסודר ומקצועי גם מחוץ לשעות הפעילות של החברה ו/או כאשר המרכזייה בעסק עמוסה.
  • נציגי קישורית עוברים הדרכות שירות באופן קבוע, הדבר משמר את טיב השירות שידועה בו קישורית
  • חשוב להדגיש כי אנו מספקים מענה המותאם לצרכי ולמאפייני הלקוחות של העסק שלך. השירות ניתן על ידי נציגי שירות מיומנים, מנוסים, אדיבים ובעלי תודעת שירות גבוהה. אנו מסוגלים לספק מענה לכל סיטואציה, בכל רגע נתון, ובהתאמה מושלמת לצרכי הארגון שלך.
  • שירות הודעות אנושי עסקי מעניק לך יתרון משמעותי לעומת המתחרים שלך בענף. העסק שלך יכול להיות זמין מסביב לשעון כך שלא תפספס אף עסקה ולקוח, והתדמית של החברה בעיני הלקוחות גבוהה יותר. כך הם ירגישו מחויבים יותר לעסק שלך ולא תצטרך להתמודד עם נטישת לקוחות.

 

שירות הודעות אנושי לעסקים

שירות הודעות לעסקים בסטנדרט שלא הכרת

מטרתנו היא להעניק מענה מהיר, אדיב ומקצועי.

נציגי קישורית במוקד השארת הודעות יזדהו בשם העסק ויתנו תחושה ללקוח שהגיע לעסק שלך, למזכירה האישית שלך או מוקד השירות.

נציגי קישורית ינהלו שיחה על פי תסריט שיחה מובנה, יתנו מידע לפי הנחיותייך ללקוחות, ייקחו פרטים מלקוחות מתעניינים ויעבירו את המידע בהודעה לפי בחירתך באמצעות sms ,e- mail אתר קישורית, פקס או בטלפון.

מהם יתרונות השירות?

  • מענה מהיר לשיחות הטלפון הנכנסות
  • מענה אדיב ושירותי
  • חיזוק תדמית העסק
  • זמינות המענה העסקי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

כיצד עובד שירות הודעות לעסקים?

לבחירתך שתי דרכים עיקריות לביצוע השירות:
1. קבלת מספר טלפון מקישורית, מספר הטלפון יושב במרכזיית קישורית. כל שיחות יענו על ידי נציגי קישורית באופן מלא.
2. העברת השיחות באמצעות שירות "עקוב אחרי", על ידי שירות זה ניתן להעביר שיחות בתפוס ובאין תשובה לאחר מספר צלצולים השיחה תגלוש לנציגי קישורית אשר יענו לשיחה ויזדהו בשם העסק .

לקריאה על שירותים נוספים של קישורית

טלמיטינג   #  טלמרקטינג  #  שירותי מיקור חוץ

1-800-771818

השאירו את פרטיכם ונחזור
אליכם מיד. אנו זמינים 24/7