קישורית למען הקהילה

 • פורסם ב :דצמבר 13, 2016
 • זמן קריאה: 3 דק'

"קישורית" הינה עסק המושתת בעיקרו על "אנשים" ולכן מעוניינת החברה לתרום ולהשתתף במגוון פעילויות קהילתיות ולהרגיש שייכת לכל אותן קהילות. להלן אחד משיתופי הפעולה של "קישורית": סטרייב ישראל היא תוכנית חברתית ייחודית, שמטרתה להכשיר לעצמאות כלכלית ולפיתוח קריירה. התכנית היא דוגמא לאחת מתכניות מיזם התעסוקה של ג'וינט ישראל והממשלה – תב"ת (תנופה בתעסוקה), שעוסקת בפיתוח תכניות חברתיות עבור אוכלוסיית הבלתי מועסקים במטרה להוציאם מחוץ למעגל העוני .התוכנית מיועדת לנשים וגברים בגילאי 21-40 אשר אינם מועסקים לפחות 6 חודשים ולא זכו להשכלה אקדמית.

אנו מאמינים כי בכל אדם גלום פוטנציאל ותפקידנו הוא להעניק לאדם את הכלים המתאימים למימושו. בסטרייב מעניקים למשתתפים כלים שיסייעו להם לממש את הפוטנציאל האישי והתעסוקתי הגלום בהם. במשך שנתיים וחצי מוענק למשתתף בתכנית סטרייב ישראל ליווי ע"י צוות מקצועי, מיומן ובעל היכרות מעמיקה עם שוק התעסוקה.

שלבי התוכנית:

 • שלב ראשון - סדנת הכנה לעבודה - סדנא אינטנסיבית של חודש ימים בה מוענקים למשתתף כישורים אישיים, להשתלבות בעבודה ולהתמדה בה.
 • שלב שני - השמה בעבודה - מחלקת ההשמה של סטרייב מסייעת למשתתפיה למצוא מקום עבודה אשר מתאים לכישוריהם ומיומנויותיהם.
 • שלב שלישי - לימודי" אופק" למצוינות בעבודה - חטיבת לימודים המקנה כלים למצוינות בעבודה - בשעות הערב.
 • שלב רביעי - אימון אישי - במקביל לאימונים הקבוצתיים, לכל משתתף נבנית תוכנית אימון אישית ע"י מאמן אישי למשך כשנה שלמה.
 • שלב חמישי - ייעוץ תעסוקתי - לאחר 8 חודשים עובר המשתתף ייעוץ תעסוקתי ע"י פסיכולוג תעסוקתי שמטרתו לסייע לו לזהות כיוון מקצועי מתאים.
 • שלב שישי - הכשרה מקצועית - לכל משתתף מותאם מסלול הכשרה מקצועית על פי תוצאות הייעוץ.
 • שלב שביעי - פיתוח קריירה - בשלב זה אנו פועלים לפיתוח אופק תעסוקתי בהתאם להכשרה המקצועית שנרכשה.

הקשר עם " קישורית "

לפני כשנתיים החל הקשר עם חברת "קישורית" ומאז נקלטו בחברה מספר לא מבוטל של עובדים מרוצים. הקשר התפתח וצמח להיות קשר חם ומיוחד. שיתוף הפעולה ההדוק והקשר החם הינם תולדה של תפיסת עולם דומה של סטרייב ושל קישורית, תפיסה שאינה מתפשרת על מקצועיות ועל מצוינות ושמה את האדם במרכז.

 • מקצועיות - קישורית משקיעה שעות רבות בפיתוח העובדים תוך ליווי, הדרכה והגדרת יעדים.
 • מצוינות- קישורית מעבירה משובים לאורך הדרך, דרכם לומדים המשתתפים כיצד להיות עובדים מצטיינים. קישורית מתגמלת היטב את עובדיה המצטיינים ויוצרת מוטיבציה ורף גבוה לשאוף אליהם. לעובדים המתאימים ישנו מסלול קידום בין המחלקות השונות ובתפקידים השונים.
 • האדם במרכז- היחס החם, ההיכרות האישית, ההתייחסות והמענה לצרכי העובדים. כל אלו ועוד הופכים עבור משתתפי התוכנית את העבודה בקישורית להיות חוויה חיובית ובונה בתהליך היכרותם את שוק התעסוקה בישראל. בקישורית- עובד צוות ניהולי , מקצועי ומיומן, המעוניין להשקיע בעובד, לקדם אותו ולסייע לו להשיג את היעדים שהציב לעצמו.

העובדות מדברות בעד עצמן

אני שמחה לספר על משתתף של סטרייב אשר עבד כשנתיים ב"קישורית" , ובינתיים סיים הכשרה מקצועית כטכנאי מחשבים. בימים אלו הוא החל לעבוד באחת מחברות המחשבים הגדולות, חברה שהינה גם לקוחה
של קישורית. את המחמאות על הקבלה לעבודה נשמור לעובד אך ההוקרה על ההזדמנות להגיע לראיון , מגיעה במלואה למנהלי " קישורית " אשר עשו את "החיבור" בין הלקוח לבין העובד ותרמו לו הרבה, מעבר לחוויית העבודה ב " קישורית ", גם אופק התפתחות וצמיחה מחוץ לחברה.

כראש צוות השמה של מרכז סטרייב ת"א, אני שמחה על ההזדמנות לספר על הקשר ולברך עליו. אני יודעת שבכל שאלה אקבל את המענה המהיר והמקצועי מהצוות ב"קישורית" ואני משוכנעת שהקשר ימשיך להניב הצלחות!

אל תפספסו לקוחות

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם מיד. אנו זמינים 24/7

  אני מאשר קבלת הטבות ופרסומים שיווקים
  או חייגו אלינו 1-800-77-1818

  דילוג לתוכן