היעילות מגיעה לשירות הלקוחות עם מענה אנושי של קישורית

 • פורסם ב :מרץ 16, 2017
 • זמן קריאה: 3 דק'

המשוואה היא ברורה לחלוטין, על מנת שעסק יצליח וישגשג הואר זקוק ללקוחות. הן לשמר על לקוחותיו הקיימים ולגרום להם לחוש נאמנים לעסק, למוצר או לשירות שמספק והן לפתוח את הדלת בדרך הנעימה, האדיבה והסבלנית ביותר ללקוחות חדשים.
כיום, התחרות היא גדולה, כולם נאבקים על המשאב היקר הזה וכדי לתת את המקסימום – רצוי להיעזר בשירות מענה אישי.

כשלקוח יודע שהוא יכול להתקשר לעסק ולקבל מידע או להשאיר הודעה וכן הלאה, כשהוא מבין שבכל רגע ביממה יקשיבו לו, יענו לו ויספקו לו את המענה הנדרש, הוא ירגיש טוב יותר עם המוצר או השירות שקנה מהעסק.

שירות זמין, מהיר ומיידי 24/7

למעשה עונה על מספר קריטריונים אבל החשוב ביותר הוא – יעילות!

עסק קטן או עסק גדול, עסק שמספק שירות ללקוחות מעבר לים או בשפה אחרת מלבד עברית, עסק שמספק את המענה האנושי המקצועי, הסבלני והקשוב ידע לשמר את הלקוחות הקיימים ולקבל בברכה לקוחות חדשים – הוא עסק יעיל. עסק שידע לשמור על הרווחים הקיימים וכמובן אף להגדיל אותו רק על ידי מתן מענה אנושי ללקוח שזקוק לו.

שירות הלקוחות אינו עוד גורם אנושי שרק לוקח הודעה או רק מעביר את השיחה הלאה אלא מספק תשובה ראויה, מקצועית מהימנה ובידו הכח להשאיר את הלקוח שלך מסופק ומרוצה. שירות הלקוחות הופך להיות יעיל וחשוב מאין כמוהו.

חשבו על הזמן ששירות מענה אנושי לעסקים חוסך לעסק שלכם, על הזמן ועל כח עבודה שאמור לטפל בנושאים נוספים, החסכון בזמן הוא מן הסתם חסכון בכסף. אין צורך בהכשרת עובדים במיוחד לכך, אין סיבה להעסיק ולטפל בשעות העובדה שלהם ובאיכות השירות שהם נותנים, קישורית דואגת לכל הקשור לחלוקת זמני העבודה, היא מכשירה בצורה מעמיקה את העובדים לספק שירות מענה אנושי איכותי ומקצועי מותאם לעסק שלך וע"י כך הוא הופך למחלקה היעילה ביותר לעסק שלך.

כלל מוקדי חברת קישורית הינם בעלי מספר רב של אמצעי פיקוח ובקרה מתקדמים בינהם שיטת תגמול נציגי שירות , שבמהותה מבוססת על קידום מטרותייך כלקוח. מלבד זאת חברת קישורית מעמידה לרשותך מנהל תיק לקוחות אישי שידאג לך לאפיון צרכים מדויק ויספק לך מידע על פעילות עסקית הממפה את היקף ומאפייני הקשר של לקוחותיך עבורך.

אל תפספסו לקוחות

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם מיד. אנו זמינים 24/7

  או חייגו אלינו 1-800-77-1818
  קבוצת בר: הפצה שילוח ולוגיסטיקה
  אספרסו קלאב
  אקסלוט
  קבוצת כלמוביל
  שירביט
  סלקום
  דילוג לתוכן