קישורית - עושים יותר בקשר אליך - מענה אנושי לעסקים

אודות

קישורית - שירות מענה טלפוני אנושי לעסקים, המוביל בישראל

קישורית – מובילה את שוק המענה האנושי למעלה מ-20 שנה

קישורית שירותי קול סנטר בע"מ הינה חלוצה בתחום שירותי מענה אנושי 24/7 ועוסקת למעלה מ-20 שנה בתחום ה-Call Centers & Contact Centers .

כיום קישורית הינה  החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום המענה האנושי לעסקים, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. החברה, אשר נמצאת בבעלות פרטית, מפעילה מוקדים טלפוניים בפריסה ארצית ומשרתת מעל 3000 עסקים, חברות ומוסדות במגוון תחומי עיסוק. בין לקוחותינו  200 הגופים הגדולים במשק.

 בכל יום מטופלות במוקד המענה הטלפוני האנושי של קישורית כ-25,000 שיחות נכנסות בממוצע ולמעלה מ-650,000 שיחות בחודש!

בזכות הניסיון, מערכי הניהול המתקדמים וכוח האדם האיכותי, אנו יכולים לעשות יותר בקשר אלייך

הודות לניסיון המקצועי העשיר, היכולות הניהוליות, המערכות הטכנולוגיות וה-DNA של קישורית עם השירות הבלתי מתפשר , קישורית מבטיחה ומקיימת מענה טלפוני אנושי איכותי המחזק את הקשר שלך עם הנכס היקר ביותר שלך – הלקוחות שלך.

מוקדי קישורית מפעילים מגוון אמצעי פיקוח ובקרה מתקדמים ושיטת תגמול נציגי שירות ייחודית, המבוססת על קידום האינטרסים שלך, הלקוח. בנוסף, קישורית מעמידה לרשותך מנהל לקוח אישי, עורכת עבורך אפיון צרכים מדויק, ומספקת לך דוחות פעילות עסקית המעניקים תמונת אמת על היקף ומאפייני הקשר של לקוחותיך עם העסק שלך.

יתרון גדול נוסף של קישורית הוא מערך הגיוס וההכשרה של החברה. בזכותו, נציגי השירות הם לא רק בעלי תודעת שירות וכושר ביטוי גבוהים, אלא גם בעלי ניסיון רב ונמצאים איתנו לאורך שנים.

מגוון שירותי מענה אנושי, טלפוני ומקוון: מענה מזכירותי, מוקדי תפעול תקלות, ניהול תורים, קבלת הזמנות, שיווק ישיר, אאוטסורסינג וצ'אט

לצד שירות הקמת מוקד טלמיטינג או שירות מענה אנושי לעסקים 24/7, ובכלל זה מוקד הזמנות ומוקד ניהול יומן תורים, מוקדי תפעול תקלות ועוד, מפעילה קישורית קשת רחבה של שירותי מענה אנושי טלפוני ומקוון, בהתאם לצרכים עסקיים שונים:

שיווק ישירטלמרקטינג, טלמיטינג ומכירות, עריכת סקרים, מבצעי התרמות, קמפיינים לבחירות ארציות ומוניציפליות, אישורי הגעה לאירועים וטיוב לידים (Leads).

קישורית אקטיב – מוקד שירות או מכירות ייעודי במיקור חוץ (אאוטסורסינג) הכולל טיפול מלא בפנייה ועבודה על מערכות המחשוב של הלקוח או בהתממשקות אליו.

קישורית Webleads – צ'אט אנושי לייב, און-ליין, למקסום כמות הלידים מבין הגולשים באתר האינטרנט או דף הפייסבוק שלך.

1-800-771818

השאירו את פרטיכם ונחזור
אליכם מיד. אנו זמינים 24/7