להוציא את המקסימום מפעילות הטלמרקטינג שלכם

עסקים רבים בארץ ובכל העולם נעזרים בשירותי חברות טלמרקטינג ומענה אנושי כדי למצות את הפוטנציאל הגלום בעסק שלהם. עם זאת, הניסיון מוכיח כי ישנם עסקים אשר נוטים לא למצות את הפוטנציאל הגלום במוקדי ובשירותי המכירה הטלפונית. כך לדוגמה ישנם עסקים המתקשים ליצור תסריט שיחה ראוי כדי להציג נכון את העסק שלהם, עסקים אחרים אינם מודעים לחשיבות הניסיון של צוות המוקד, לבחירה נכונה של מאגרי מידע, לחשיבות שעת השיחה ואופן הצגת החברה או המוצר, כיצד לנהל את השיחה, איך לטפל בהתנגדויות ועוד.
כדי למקסם תוצאות, להגדיל מכירות, לשפר רווחיות וליהנות מתמורה מלאה לעלות שירות הטלמרקטינג חשוב לפנות לחברה מובילה המתמחה בתחום. רק חברה מקצועית ומנוסה יכולה לסייע לעסק למצות את הפוטנציאל של שיטת המכירה הטלפונית ולקבל תמורה מלאה לכספו. טלמרקטינג היא שיטה שפותחה בארה"ב נועדה למכור מוצרים ושירותים בשיווק ישיר באמצעות הטלפון. עם זאת רבים לא יודעים כי השיטה נועדה לספק מענה גם למטרות נוספות כגון:

  • בדק שוק – קיימת אפשרות באמצעות המוקד לבצע בדיקות שונות וסקרי שוק כדי לבדוק האם יש היענות למוצר או לשירות חדש שהעסק מעוניין להציע.
  • הפצת מסרים שיווקיים – באמצעות מוקד מכירות טלפוניות ניתן להפיץ מסרים שיווקיים, המוקד מתאים גם להפצת מסרים פוליטיים, לדוגמה לפני בחירות.
  • טלמיטינג – מוקד טלמרקטינג מסוגל לספק בין השאר גם שירותי טלמיטינג ולא רק מכירות ישירות. כך אנשי המכירות של הארגון מגיעים לפגישות מתואמות מראש עם לקוחות בעלי פוטנציאל להשלמת העסקה.
  • שיווק משלים – עסקים רבים משקיעים משאבים עצומים בקמפיינים שונים באמצעי המדיה, לרבות דיוור ישיר וקידום ממומן ברשתות חברתיות ובאמצעות דפי נחיתה, מוקד הטלמרקטינג חוזר לפניות של לקוחות בעלי פוטנציאל גבוה שהביעו עניין במוצר או בשירות מסוים כדי להשלים את העסקה.

חשוב לציין כי שירותי טלמרקטינג מחברה מקצועית יכולים לסייע לעסק לאתר לקוחות פוטנציאליים, ליצור מאגרי מידע עם לקוחות פוטנציאליים, ולהפיק משובים שוטפים במהלך השירות כדי לשפר הישגים ותוצאות. כמו כן, החברה המקצועית מכינה תסריטי שיחה רלוונטיים עבור העסק, מכשירה צוות מוכרנים יעיל המתמודד היטב עם התנגדויות, וצוות החברה מסייע לעסק גם לגבש אסטרטגיה שיווקית מנצחת כדי להשיג את התוצאות הרצויות ללקוח, בהתאמה למאפייני העסק וסוג המוצרים או השירותים שהוא מציע.

כיצד חברת קישורית תסייע לך למקסם את הפוטנציאל משירות הטלמרקטינג?

חברת קישורית מתמחה בפתרונות מתקדמים לשירותי מכירות טלפוניות, צוות החברה מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ. לחברה לקוחות רבים מכל המגזרים העסקיים, באמצעות שירותי הטלמרקטינג של החברה תוכל גם אתה למצות את הפוטנציאל הגלום בשירות, בין היתר בגלל הסיבות הבאות:

  • קשר ישיר עם הלקוח – הצוות המנוסה של מוקד המכירות הטלפוניות יוצר קשר ישיר עם לקוחות בעלי פוטנציאל עסקי גבוה. הצוות בעל תודעת שירות גבוהה, מנוסה במכירות, מספק מידע בעל ערך לקהל היעד ומתמחה בהשלמת העסקה בטלפון או בתיאום פגישה. קשר ישיר עם לקוחות קיימים או חדשים מחזק את המותג, מבדל את העסק ממתחריו ומקנה יתרונות חשובים לארגון.
  • פידבק מיידי על השירות והמוצר – הפעלת המוקד על ידי הצוות המנוסה של קישורית מבטיח לך פידבק מיידי על השירות או המוצר שברצונך להציע ללקוחות קיימים וחדשים. אנו מנתחים את הפידבקים בעזרת טכנולוגיות חדשניות ומערכות ממוחשבות מתקדמות, ומסייעים לך לשפר תוצאות עסקיות ולהגדיל מכירות.
  • עלויות נמוכות ביחס לחלופות פרסום אחרות – בהשוואה לעלויות הפרסום הגבוהות באינטרנט, בפרסום חוצות, בטלוויזיה, ברדיו ובאמצעות מוצרי דפוס כמו פוסטרים, עלונים ושיווק מדלת לדלת, אנו מציעים חלופה משתלמת כלכלית וזולה בהרבה עבורך. מעבר לעלות המשתלמת יותר אנו מציעים שיטה איכותית ויעילה המבטיחה לך תוצאות משביעות רצון.
  • תמורה אפקטיבית לכסף שלך – הפעלת מוקד טלמרקטינג במיקור חוץ מבטיחה לך תמורה מלאה ואפקטיבית לכסף שלך. במקום להשקיע בכוח אדם, בציוד יקר ובשיטות פרסום שלא בהכרח מתאימות לעסק שלך, אנו מציעים עבורך פתרון איכותי ומותאם אישית התורם לגידול במכירות ולשיפור ברווחיות. טלמרקטינג מייצר לידים איכותיים עבורך ומאפשר לך לקבל אינדיקציות מדויקות לגבי המוצר או השירות, כמו גם לגבש אסטרטגיה שיווקית מנצחת המאפשרת לך להצליח ולהרוויח טוב יותר.
1-800-771818

השאירו את פרטיכם ונחזור
אליכם מיד. אנו זמינים 24/7