שילוב בין אאוטסורסינג ומענה אנושי לעסק – ההצלחה העסקית שלך

 

מינוף עסקי הוא חשיבה "מחוץ לקופסא". אנו בקישורית עושים יותר בשביל העסק שלכם, ומציעים לכם לשלב את השירות האנושי יחד עם אאוטסורסינג. שירותי מענה אנושי לעסק הם שירותים מקצועיים לקידום ושיפור העסק שלכם. יחד איתם, ניתן לשלב שירות אאוטסורסינג.

העסקה של כוח אדם בעסק עבור מענה טלפוני בלבד, אינו משתלם מבחינת העלויות לבעל העסק. יש אנשים שמחכים זמן מדי על הקו, מה שגורם להם למפח נפש וכן, לא לכל המזכירות בבית העסק, אשר עסוקות בעוד עבודות, יש את הסבלנות הדרושה לשרת לקוחות. שירות לקוחות הינה אמנות בפני עצמה ולא כל אחד, יודע לשרת קהל. שילוב בין מיקור חוץ (אאוטסורסינג) ומענה אנושי לעסק תלויה בגורמים אלה ולכן, שירות מיקור חוץ, או מה שנקרא אאוטסורסינג, יעניק את המענה ההולם והמקצועי ביותר לעסק שלכם. גם ערך העסק יעלה הרבה, כאשר לקוחו ובעלי עסקים המעוניינים בפרטים או מענה, ייענו ע"י מענה אנושי מקצועי, סבלני ואדיב שמכיר היטב את תחום העסק ויענה בהתאם, כך שאף לקוח או בעל עסק, לא יהיה ללא מענה.

אאוטסורסינג- כי זמן זה כסף

ביום עבודה רגיל בבית העסק, מתקבלות מדי יום המון שיחות שהם מסתכמים אפילו במאות. בכדי לחסוך זמן עבר עובדי החברה שיבצעו את התחום שלהם על הצד הטוב ביותר, יש להשתמש עם שילוב של שני השירותים. כך תדעו, כי לא תפספסו אף לקוח ותוכלו לשמר את הלקוחות הקיימים. לב ליבו של כל בית עסק הוא הלקוחות שהם נכס עבור כל מנהל חברה או עסק. מדובר על מיקור חוץ, כאשר שיחו הטלפון המגיעות לעסק, מנותבות למוקדנים היושבים בחברות אלה ומעניקים מענה אמין ויעל ללקוחות החברה ולבעלי העסקים המעוניינים להשיג את בעל העסק שעושה שימוש בחברה זו.

1-800-771818

השאירו את פרטיכם ונחזור
אליכם מיד. אנו זמינים 24/7

[recaptcha class:recaptcha_class]