טלמרקטינג

קישורית מעניקה חבילת טלמרקטינג רחבה ומשתלמת הכוללת ניהול ובקרה, איכות אנושית וכלים יעילים למדידה ולשיפור

טלמרקטינג - דרך משתלמת ויעילה להגדלת המכירות

לצד מוצרי מדף הנרכשים באינטרנט ללא שכנוע מצד המוכר, מכירה טלפונית (טלמרקטינג) היא הדרך הנפוצה במשק למכירת שירותים ומוצרים. הסיבות לכך רבות – העלויות הגבוהות הכרוכות באחזקת מרכזי מכירה פרונטליים (חנויות או סניפים) והקושי לנהל בהם גם קבלת קהל פרונטלית וגם מכירה במקביל, ומנגד, חוסר היעילות של דיוורים אלקטרוניים בשל חוק הספאם וכדומה. לעומת זאת העלות של הפעלת אנשי מכירות או מרכזי מכירה פרונטליים, הפעלת מוקד טלמרקטינג היא זולה ויעילה משמעותית. הוסיפו לכך את העובדה הפשוטה שכל אדם זמין כמעט בכל עת בטלפון הנייד, והנה מדוע הטלמרקטינג מהווה אמצעי מכירה משתלם, אשר רק מוסיף וצובר תאוצה בתקופה זו.

מיקור חוץ של טלמרקטינג באמצעות קישורית שיווק ישיר - פתרון איכותי ויעיל כלכלית

עסקים רבים המזהים את הצורך ואת התועלת הרבה בשירות טלמרקטינג מתלבטים האם להחזיק מוקד כזה או להוציאו למיקור חוץ. התשובה תלויה בגודל המוקד הנדרש. ככל שזה גדול יותר, כך עשויה להשתלם ההשקעה הרבה במערכות תשתית, ניהול, גיוס, הכשרה ושכר. לעומת זאת, כשמדובר בהיקף של נציגים בודדים ועד עשרות בודדות,הפעלת מוקד טלמרקטינג באמצעות קישורית שיווק ישיר היא פתרון שהוא גם יעיל יותר כלכלית וגם מבטיח איכות שירות גבוהה ושלל יתרונות נלווים נוספים כמו מערכות בקרה מתקדמות המעלות את תפוקת הנציג עד פי 2 ו-3, מערך גיוס כוח אדם והכשרה מיומן וניסיון עצום ורב שנים בתחום הטלמרקטינג.

חבילת הטלמרקטינג של קישורית שיווק ישיר עושה בשבילך את כל העבודה

בוודאי תשמחו לדעת שחבילת שירות הטלמרקטינג של קישורית שיווק ישיר רחבה ומגוונת ונבנתה במטרה למקסם את פוטנציאל המכירה של העסק שלך. חבילה זו כוללת: סיוע באיתור קהל הלקוחות הפוטנציאלי ופרטי ההתקשרות עמו, הכנת מגוון תסריטי מכירה כולל מענים לכל התנגדות צפויה, הרצת פיילוט לפני המהלך עצמו, הפקת משובים שוטפים במהלכו, ולאחריו – סקירת הפעילות והאפקטיביות של המהלך והאסטרטגיה השיווקית, כדי שתוכל להסיק מסקנות, להשתפר ולהתייעל לעתיד. כ-70% מלקוחות קישורית שיווק ישיר עובדים איתנו כבר מעל 7 שנים.

1-800-771818

השאירו את פרטיכם ונחזור
אליכם מיד. אנו זמינים 24/7

 אני לא רובוט